Hakkımızda

 ›  Hakkımızda

1992 yılından bu yana otomotiv sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız kurulduğu günden itibaren odak noktası müşteri memnuniyeti olmuştur. “%100 Müşteri Memnuniyet” ilkesinden ödün vermeden 26 yılı aşkın süredir varlığını gururla sürdürmektedir.

Segment bağımsız olarak kullanılmış araç ticareti yapan şirketimizin günümüze kadar gelebilmesindeki en büyük etkenin “%100 Müşteri Memnuniyeti” ilkesinden ödün vermeksizin en düzgün araçları, en doğru fiyatlarla almak ve müşterilerimize en dürüst şekilde pazarlamak olduğunu savunuyoruz.

Piyasaların ve müşteri ihtiyaçlarının sürekli değiştiği günümüzde teknolojik altyapısını da sürekli güncelleyen Ulus Motors, var olan en yüksek teknoloji ile müşteri ve stok yönetimini yürütmektedir.

26 Yıldır sağladığımız güven ve sizlerden aldığımız destek ile daha uzun yıllar “En Doğru Araçları En Doğru Fiyatlara Sunmak” dileğiyle!

HizmetlerAraç almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Ulus Motors aradığınız aracı bulur ve en uygun koşullarla tedarik ederek size sunar.

Aracınızı bize getirmeden satmayın! Ulus Motors olarak aracınızı detaylı ekspertizden geçiriyor ve en makul fiyata nakit olarak alıyoruz.

Aracınızı getirin showroomlarımızda ve web sitemizde sergileyelim. Ulus Motors'un geniş müşteri portföyüne sunalım ve hızlı bir şekilde satalım.

Aracınıza detaylı ekspertiz yapıp size en makul fiyatı sunalım ve yerine Ulus Motors protföyündeki araçlardan dilediğinizi verelim.

Sizi Arayalım6698 Sayılı Kanun düzenlenmesi uyarınca kişisel verilerimin nasıl korunacağına ve işleneceğine dair aydınlatma metni ile Ulus Motors tarafından aydınlatıldım ve kişisel verilerimin bu kapsamda işlenmesi ve korunması ile 6563 Sayılı Kanun kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesine onay veriyorum.